BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Kalėdų Senelis davė interviu “Lietuvos radijui”

Ką tik pas Kalėdų Senelį buvo užsukusi labai miela žurnalistė iš Lietuvos radijo. Pavaišinau šilta arbata ir skaniu šokoladu, kad kelias namo būtų kupinas įspūdžių ir saldžių prisiminimų. Sakoma, kad žmogų sutinka pagal išvaizdą, o išlydi pagal protą ir vaišių kiekį, taip? Tikiuosi, kad ji taip ir padarė.

Apie ką kalbėjome? Papasakojau apie tai, kodėl pradėjau rašyti šį blogą, ko tikiuosi iš jo ir kokie mano ateities planai. Tikrai buvo smagu pabendrauti ir nepaisant to, kad truputėli jaudinausi (manau, tai normalu) papasakojau ką ir norėjau. Dabar, brangieji, klausykite LR ir laukite pokalbio su manimi. Pranešiu, jeigu sužinosiu tikslią datą ir laiką. :)

Šilto ir jaukaus jums ketvirtadienio vakaro, brangieji. Šalta lauke, tad apsirenkite labai šiltai, jeigu planuojate kažkur keliauti. Sėkmės…

P.S. įrašą sakė įdės Justinas ir publikuos savo bloge, po to, kai jį išgirs radijo klausytojai. Pas mane sunkokai radijo bangas traukia :)

Rodyk draugams

Kalėdų Senelio telefonas ir apsimetėliai


Benaršydamas Lietuvos elektroninių parduotuvių puslapius aptikau tokį reklaminį banerį, kuris skelbiasi žinantis mano telefono numerį. Kas per netvarka? Čia lygiai tas pats, kaip koks žmogus imtų ir pradėtų rašyti mano blogą ir apsimestų manimi (ten girdėjau Styvas Džobas kažikoksai buvo apiblogintas). Paskambinau aš tuo numeriu ir žmogus kitame telefono gale net nežinojo kuo reikia maitinti elnius. Žinau kas jis! Jam dovanų šiais metais neduosim, ane? :)

Rodyk draugams

Kiek kainuoja vienas skraidantis elnias?

Atsiuntė man tokia Rasa laišką klausdama, kiek kainuoja vienas skraidantis elnias.
Manau, kad labai geras klausimas ir visiems bus labai įdomu sužinoti iš
kur tie elniai atsiranda, kodėl jie skraido ir kokios jų kainos. Deja,
teks iškarto įspėti, kad skraidymo galią turi ne patys elniai, o Kalėdų
Senelio ir jo pagalbininkų Kalėdinė dvasia. Vieni elniai neskraido!

Paneigti,
kad elniai yra ypatingi jokiu būdu negalima, nes jie visą gyvenimą
ruošiami šiam darbui. Kartą man paskambino Džeremis Klarksonas iš laidos
“TOP GEAR” (lietuviškai “Aukščiausia pavara”) ir pasiūlė nemažą sumą
vien tik už tai, kad leisčiau valandai išbandyti savo skraidančius
elnius. Teko atsisakyti nemažos sumos pinigų, nes žinojau, kad jo
laukia nusivylimas. Tam reikia ilgų metų pasiruošimo! Žinau, kad kai
kurie pagalvojo “ooo! Senelis - materialistas!”, bet be rėmėjų nebūtų
ir dovanų. Mano nykštukų komanda nesugeba pagaminti iPod grotuvų,
nešiojamų kompiuterių ir kitų elektronikos stebuklų, kurie
pastaraisiais metais tapo tokie populiarūs (manau, reiks samdytis
nykštukų-elektronikų).

Kur ir kaip auga stebuklingi elniai?
Visai šalia mano namų yra giria, kurioje jie gyvena. Kasmet vyresnieji
elniai atsiveda palikuonių, o pastarieji vėliau apmokomi skraidyti
specialioje įstaigoje NASA-D arba  National Aeronautics and Space Administration of Deers (Nacionalinėje Elnių Aeronautikos ir Kosmoso Administracijos centre).
Apmokymai trunka 7 metus ir vėliau jiems išrašomos licenzijos
leidžiančios tapti Kalėdų Senelio pagalbininkams. Visą likusį gyvenimą
elniai maitinami meile, gerumu ir šiluma, ko visiškai pakanka jų
gyvybei palaikyti.

Beje, turbūt iškilo klausimas kodėl
pastaraisiais metais dažniausiai keliauju lėktuvu? Tiesą sakant, ten
tik mano pagalbininkas. Lygiai taip, kaip ir visi kiti “Kalėdų
seneliai”, kurių barzda tamposi. :) Tad nesupykite, jeigu dėl užimtumo
paprašysiu savo kolegų apsirengti raudonais rūbais ir nudžiuginti jus
Kalėdų rytą.

Jūsų, Kalėdų Senelis

P.S. skraidančio elnio užauginimo ir paruošimo skraidymui išlaidos ~1
milijonas eurų. Taip, mus irgi paveikė infliacija :( Einu! Šiandien
svečiuose snieguolė - ruošiam romantišką vakarienę (išraudo Kalėdų
Senelis)

Rodyk draugams

Startuoja Kalėdų Senelio blogas!

Jaučiau spaudimą. Technologinį spaudimą. Per pastaruosius metus viskas taip pasikeitė, kad rodos greitai teks iškeisti savo elnius į lėktuvą. Žinoma, tai nelabai gražu žiūrint į tradicijas, bet tikrai nebespėju aplankstyti viso pasaulio. Vaikų tiek daug! Galiausiai visi suaugę žmonės… Visi nori dovanų, todėl dirbu išsijuosęs, o mano pagalbininkai nykštukai darbą baigia tik vėlai vakare. Man gaila jų, bet daugiau mokėti nelabai išgaliu todėl tenka tenkintis dabartiniu darbuotojų kiekiu. Ačiū jiems. Kur aš baigiau? Ai, apie technologijas kalbėjau. Buvau paveiktas šiuolaikinės tendencijos, kad kiekvienas žmogus privalo turėti savo blogą. Įsivedžiau internetą jau senai, bet nebūdavo laiko nuveikti kažką kitą, nei tikrintis elektroninį paštą (laiškų gaunu tikrai daug, patikėkit).

Kaip sužinojau apie blogus, paklausit? Parašė man kartą toks Karolis. Laiškas niekuo neišskirtinis, bet mane kiek sutrikdė, kad laiško pabaigoje jaunuolis nurodė, kad yra blogas. Koks savikritiškumas, pagalvojau! Beje, prie to žodžio buvo ir tinklapio adresas. Keistai kažkaip pasirodė, nes dažniausiai vaikai rašydami laiškus giria save ir bando išdėstyti visus gerus darbus, kuriuos nuveikė per pastaruosius metus. Žinau, juokiatės iš manęs, bet toks jau aš - atsilikęs nuo pasaulio senelis, užsikasęs savo sniegynuose. Prieš kelias savaites nykštukas Džo paaiškino, kad taip Lietuvoje vadinami internetiniai dienoraščiai, tinklaraščiai. Pasidomėjau daugiau apie tuos blogus ir nusprendžiau, kad jei jau visas pasaulis juos rašo, tai Kalėdų Seneliui privalu prisijungti.

Pabandysiu papasakoti apie Kalėdas, dovanų idėjas, gaunamų laiškų turinį ir Kalėdų Senelio darbo subtilybes. Patikėkite, mano darbas daug įdomesnis, nei galėjo pasirodyti iki šiol. Ir jeigu manėte, kad lipti per kaminą yra smagu, tai sužinoję, kaip vieną kartą užstrigau tikrai nusijuoksit. Turiu daug istorijų, noriu paneigti daug mitų ir melagysčių, kurios užpuolė pasaulį. Vaikai nebetiki Kalėdų Seneliu? Apie tai kitame mano įrašė… Einu pažiūrėti kaip ten darbai sekasi. Sėkmės.

Rodyk draugams