BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Ką apie Kalėdų Senelį sako Google?Oho! Nukeliavau į paieškos sistemą Google (per ją sužinau ar geri žmonės buvo per pastaruosius metus) ir paieškojau savęs. Girdėjau, kad taip visi blogeriai daro, nes nori patekti į tą viršų, kad daugiau sulauktų lankytojų. Aš irgi noriu, bet nykštukas Džo sakė, kad mano blogas tik po kurio laiko ten atsidurs. Nekantrauju, nes tikrai likau baisiausiai nepatenkintas tuo, kas rodoma į paieškos laukelį įvedus “kalėdų senelis“.

Situacija tokia, kad suaugę žmonės nebetiki Kalėdų Seneliu ir apie tai klaidina kitus. Esu pasipiktinęs tokiu elgesiu, bet vargu ar ką galima padaryti. O jūs žinot, kodėl augant dingsta tikėjimas manimi? Aš jums pasakysiu, mielieji, kad taip atsitinka tik dėl to, kad su laiku tampate vis blogesni. Daug keikiatės, geriat alų baruose, rūkote. Viso to pasekoje aš negaliu jums duoti dovanų. Negavę dovanų pirmus, antrus metus iš nevilties prirašote neprotingų straipsnių elektroninėse enciklopedijose ir pan.

Per pastarųjų metų Kalėdas, išdalinu apie 5 milijonus dovanų, o apie 60% jų yra kompiuterinė įranga. Praktiškai kiekvienas vaikas dabar turi kompiuterį, o internetas irgi jau nebėra retenybė. Jeigu seniau lipdamas pro kaminą užkliūdavau už televizijos kabelių, tai dabar dirbti trukdo interneto laidai. Tiesa, situacija gerėja, nes kažikoksai Weirles internetas atsirado. Mažiau laidų - mažiau problemų. Ai, vėl nukrypau nuo temos… Norėjau pasakyti, kad kiekvienas vaikas turėdamas internetą bet kada gali pradėti dvejoti ir eiti į Google įsitikinti Kalėdų Senelio egzistavimu. Ten tiek melo… Maži vaikai negali atsirinkti kas yra teisinga, o kas ne ir lieka ties pirmu pasitaikiusiu variantu. Netikėkit jais!

Norėjau pasidžiaugti, kad blogeriai yra tie žmonės, kurie niekad nenustoja tikėti. Jau vien šiandien sulaukiau daugiau nei 200 lankytojų, kas man yra tikrai labai didelis pripažinimas, nes ankščiau neužsiimdavau interneto bendruomenių veikla. Ačiū jums. Ai, pastebėjau, kad apie mane jau parašė kažikoksai Arnoldas iš reklamų žudikų skyriaus ir mergina pasivadinusi Xnera. Labai malonu iš jūsų pusės! Nykštukas Džo sakė, kad jeigu gerai rašai dar kažikoksai nežinau.lt į blogosferas deda.  Sėkmės, bičiuliai ir gero jums šeštadienio vakaro.

P.S. gavau jau ir laiškų, bet apie juos šiek tiek vėliau :)

Rodyk draugams

Komentarai (20)

 1. Aš tikiu tavi, Kalėdų Seneli. Manau, kad šiemet Kalėdos bus išskirtinai nuostabios. :-)

 2. langasidangu:

  ak tie kalėdų seneliai.jau pradėkit ruoštis kalėdoms…:)

 3. langasidangu:

  aš irgi tikiu. vis dar tikiu:)

 4. kaledusenelis:

  Žinai kaip ten sako: "roges ruošk vasarą, o ratus žiemą". Reikia darbuotis, bet rezultatas vistiek galiausiai atneša daugiau džiaugsmo nei tikiesi. Sunkus darbas, bet man jis patinka :)

  Svarbiausia, kad keliaudamas ir dalindamas dovanas gauni daugiau dovanų nei išdalini. Man kiekviena žmogaus Kalėdinė šypsena yra didžiausias atlygis. Kalėdos jau netoli!

 5. Hellionbitch:

  Laukiam Kalėdų, ir žinoma tavęs ;]

 6. LostAngels:

  šiandien buvo Martyno.. sako jei per martyno ledu, tai per kalėdas brendu.. arba jei per martyno brendu, tai per kalėdas ledu :) tai va. tikėkimės ir bus antrasis variantas.. nes šiandien nebuvo ledu :) kalėdų seneli, ar gali padaryti, kad per kalėdas snigtų? ir būtų ledu :) bet žinoma kad nepaslįstum tu, pakeliui pas mus ;)

 7. Wikas:

  jeigu as galeciau- as tamstai barzda padegciau- ir ne vien todel kad jau nepirmus metus negaunu dovanu, o dar ir del to kad esate dar vienas reklamos gumulas sitam puslapyje. Fyui

 8. Neegzistuojanti:

  Man tai atrodo labai miela, kad atsirado kažkas kas sugalvojo tokią idėją kaip kalėdų senelis internete :)) Reikia juk žmonėms priminti, kad ne viskas yra skaičiuojama pinigais ir t.t.

 9. Wikas:

  ou komon, jei kas butu norejes priminti kad ne viskas pinigais matuojama- butu sukures Jezu ar kazka panasaus internete, o sitas godus raudonas puzras tik ir skatina visus pirkimo manijoms. Nepamirskite- kaledos tai ne vien dovanos! tai sprangi baltoji misraine ir priverstinis pasisedejimas su seima, tai tie patys filmai per tv, tai milijonines eiles parduotuvese, ai ir dar kazkas su religija - kas tai tiksliai nepamenu…

  Redagavo Wikas 2007-11-10 23:13

 10. churchilll.lt:

  gal pagaliau pasiaiskinsi kodel man, kai buvo 6 metai nepadovanojai tikro medzioklinio sautuvo?
  Ligi siol del to ant taves pykstu

 11. LostAngels:

  wikas.. piktas dėdė.. :) o aš manau kad šis projektas tikrai gražus dalykas :) tik va kar parduotuvės jau puošiasi :( tai jau negerai.. kai ateina kalėdos, tai jau net pykint pradeda.

 12. Neegzistuojanti:

  O man patinka ir šitas puzras ir parduotuvės pilnos žaislų. Blogai turi traukti žmones, juos reikia rašyti taip, kad skaitytojams būtų įdomu. Jei šitas "kalėdų senukas" papasakos ką įdomaus apie kalėdas, bus faina.
  Po kolkas reklamos nematau ir man viskas gerai.O tu, wikai, man atrodai per daug pesimistiškas :))

 13. sparnota:

  ir as tikiu ;]

 14. silvijaH:

  KALĖDU KLAUSAS..JREEEE HOU HOU HOU HOU.. :))))))))))) MYLIŲ KALĖDŲ KLAUSĄ <3 <3 <3

 15. Anonymous:

  Labai laukiu Kaledu… ;)
  Bet wtf sako kaledu senis kad vaikai ten tik prie intiko sedi o pats tai tipo nesedi prie jo ;DDDD

 16. Auguste:

  As tai aisku jau nebetikiu kaledu seneliu, bet labai noreciau tiketi. labai noreciau kad jis butu is tiesu. kai turesiu vaiku butinai jiem tokia laime suteiksiu - neleisiu kad butu per daug suauge, neleisiu, kad galvotu, jog santa klauso nera. aisku jeigu galvos - as nebe uzdrausiu

 17. KaVeikti:

  Kaledos valdo! As tai pvz. norejau ispirkti koki adresiuka serveriuose Kaledu, Nauju metu ar bent jau Kuciu tematika… ir ka- nieko nera- visi padoresni vardai uzimti! o va kad apie Kaledas rasyti Bloge, tai net ir nepagalvojau… pagalvojo kazkas kitas- SAUNU. Sekmes rasant ;)

 18. Anonymous:

  fu senei netikiu

 19. ponaitis:

  biški OT, bet seni šalti padidink eilutės aukštį.:))

 20. nattytte:

  O taip… laukia Kaledos :))) As jau net nusiteikus laiska Kaledu seneliui rasyt :P reik tik laiko biski istaikyt

  http://www.blogas.lt/nattytte/315315/laiskas-kaledu-seneliui-p.html

Rašyti komentarą