Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-11-10

Ką apie Kalėdų Senelį sako Google?

Publikuota: kaledosOho! Nukeliavau į paieškos sistemą Google (per ją sužinau ar geri žmonės buvo per pastaruosius metus) ir paieškojau savęs. Girdėjau, kad taip visi blogeriai daro, nes nori patekti į tą viršų, kad daugiau sulauktų lankytojų. Aš irgi noriu, bet nykštukas Džo sakė, kad mano blogas tik po kurio laiko ten atsidurs. Nekantrauju, nes tikrai likau baisiausiai nepatenkintas tuo, kas rodoma į paieškos laukelį įvedus “kalėdų senelis“.

Situacija tokia, kad suaugę žmonės nebetiki Kalėdų Seneliu ir apie tai klaidina kitus. Esu pasipiktinęs tokiu elgesiu, bet vargu ar ką galima padaryti. O jūs žinot, kodėl augant dingsta tikėjimas manimi? Aš jums pasakysiu, mielieji, kad taip atsitinka tik dėl to, kad su laiku tampate vis blogesni. Daug keikiatės, geriat alų baruose, rūkote. Viso to pasekoje aš negaliu jums duoti dovanų. Negavę dovanų pirmus, antrus metus iš nevilties prirašote neprotingų straipsnių elektroninėse enciklopedijose ir pan.

Per pastarųjų metų Kalėdas, išdalinu apie 5 milijonus dovanų, o apie 60% jų yra kompiuterinė įranga. Praktiškai kiekvienas vaikas dabar turi kompiuterį, o internetas irgi jau nebėra retenybė. Jeigu seniau lipdamas pro kaminą užkliūdavau už televizijos kabelių, tai dabar dirbti trukdo interneto laidai. Tiesa, situacija gerėja, nes kažikoksai Weirles internetas atsirado. Mažiau laidų - mažiau problemų. Ai, vėl nukrypau nuo temos… Norėjau pasakyti, kad kiekvienas vaikas turėdamas internetą bet kada gali pradėti dvejoti ir eiti į Google įsitikinti Kalėdų Senelio egzistavimu. Ten tiek melo… Maži vaikai negali atsirinkti kas yra teisinga, o kas ne ir lieka ties pirmu pasitaikiusiu variantu. Netikėkit jais!

Norėjau pasidžiaugti, kad blogeriai yra tie žmonės, kurie niekad nenustoja tikėti. Jau vien šiandien sulaukiau daugiau nei 200 lankytojų, kas man yra tikrai labai didelis pripažinimas, nes ankščiau neužsiimdavau interneto bendruomenių veikla. Ačiū jums. Ai, pastebėjau, kad apie mane jau parašė kažikoksai Arnoldas iš reklamų žudikų skyriaus ir mergina pasivadinusi Xnera. Labai malonu iš jūsų pusės! Nykštukas Džo sakė, kad jeigu gerai rašai dar kažikoksai nežinau.lt į blogosferas deda.  Sėkmės, bičiuliai ir gero jums šeštadienio vakaro.

P.S. gavau jau ir laiškų, bet apie juos šiek tiek vėliau :)


Atgal į: Ką apie Kalėdų Senelį sako Google?