Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2007-11-09

Startuoja Kalėdų Senelio blogas!

Publikuota: darbas

Jaučiau spaudimą. Technologinį spaudimą. Per pastaruosius metus viskas taip pasikeitė, kad rodos greitai teks iškeisti savo elnius į lėktuvą. Žinoma, tai nelabai gražu žiūrint į tradicijas, bet tikrai nebespėju aplankstyti viso pasaulio. Vaikų tiek daug! Galiausiai visi suaugę žmonės… Visi nori dovanų, todėl dirbu išsijuosęs, o mano pagalbininkai nykštukai darbą baigia tik vėlai vakare. Man gaila jų, bet daugiau mokėti nelabai išgaliu todėl tenka tenkintis dabartiniu darbuotojų kiekiu. Ačiū jiems. Kur aš baigiau? Ai, apie technologijas kalbėjau. Buvau paveiktas šiuolaikinės tendencijos, kad kiekvienas žmogus privalo turėti savo blogą. Įsivedžiau internetą jau senai, bet nebūdavo laiko nuveikti kažką kitą, nei tikrintis elektroninį paštą (laiškų gaunu tikrai daug, patikėkit).

Kaip sužinojau apie blogus, paklausit? Parašė man kartą toks Karolis. Laiškas niekuo neišskirtinis, bet mane kiek sutrikdė, kad laiško pabaigoje jaunuolis nurodė, kad yra blogas. Koks savikritiškumas, pagalvojau! Beje, prie to žodžio buvo ir tinklapio adresas. Keistai kažkaip pasirodė, nes dažniausiai vaikai rašydami laiškus giria save ir bando išdėstyti visus gerus darbus, kuriuos nuveikė per pastaruosius metus. Žinau, juokiatės iš manęs, bet toks jau aš - atsilikęs nuo pasaulio senelis, užsikasęs savo sniegynuose. Prieš kelias savaites nykštukas Džo paaiškino, kad taip Lietuvoje vadinami internetiniai dienoraščiai, tinklaraščiai. Pasidomėjau daugiau apie tuos blogus ir nusprendžiau, kad jei jau visas pasaulis juos rašo, tai Kalėdų Seneliui privalu prisijungti.

Pabandysiu papasakoti apie Kalėdas, dovanų idėjas, gaunamų laiškų turinį ir Kalėdų Senelio darbo subtilybes. Patikėkite, mano darbas daug įdomesnis, nei galėjo pasirodyti iki šiol. Ir jeigu manėte, kad lipti per kaminą yra smagu, tai sužinoję, kaip vieną kartą užstrigau tikrai nusijuoksit. Turiu daug istorijų, noriu paneigti daug mitų ir melagysčių, kurios užpuolė pasaulį. Vaikai nebetiki Kalėdų Seneliu? Apie tai kitame mano įrašė… Einu pažiūrėti kaip ten darbai sekasi. Sėkmės.


Atgal į: Startuoja Kalėdų Senelio blogas!